Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Zadbaj o swój dach kabrio – wyczyść go i zaimpregnuj!

pielegnacja dachu kabrio Meguiars

Jazda ze złożonym dachem to wielka przyjemność, szczególnie przy pięknej pogodzie. Jednak, żeby kabriolet jak najdłużej zachował swój urok, niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. Zobacz jak prawidłowo zadbać o dach kabrio z systemem Meguiar’s!

Dach kabrio tak samo jak lakier stale narażony jest na niekorzystny wpływ środowiska zewnętrznego. Jeżeli dach nie będzie poddawany regularnej pielęgnacji, z czasem gromadzące się na nim zabrudzenia staną się coraz bardziej widoczne, dach stopniowo zacznie blaknąć i straci swój pierwotny wygląd. Zadbaj o nieskazitelny wygląd swojego kabrioletu i wyczyść go za pomocą produktu Meguiar’s Convertible Top Cleaner oraz zaimpregnuj produktem Meguiar’s Convertible Weatherproofer.

pielegnacja dachu kabrio Meguiars

Produkt do czyszczenia dachów kabrio Meguiar’s Convertible Top Cleaner pomaga szybko i skutecznie wyczyścić brezentowe, tekstylne, moherowe i winylowe dachy kabrio. Ten specjalnie przygotowany środek bezpiecznie usuwa zanieczyszczenia, uporczywe plamy od twardej wody, ptasich odchodów oraz oleju. Czyści pleśń, ciężkie zabrudzenia i przywraca oryginalny wygląd. Najpierw spłucz dach wodą w celu usunięcia luźnych zabrudzeń. Następnie spryskaj niewielką powierzchnię dachu produktem Convertible Top Cleaner i delikatnie czyść ją za pomocą miękkiej szczotki lub rękawicy z mikrofibry np. Meguiar’s Microfiber Wash Mitt. Dokładnie spłucz dach, a następnie umyj i osusz cały samochód. Zobacz nasze wskazówki jak prawidłowo umyć auto bez ryzyka powstania zarysowań kolistych kliknij tutaj!

Gdy dach całkowicie wyschnie, co jest bardzo ważne zanim przejdziesz do następnego kroku, nałóż środek zabezpieczający Meguiar’s Convertible Weatherproofer. Ze względu na to, że jest to produkt w formie aerosolu pamiętaj, żeby pracować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, a jeśli pracujesz na powietrzu wybierz miejsce osłonięte od wiatru. Wszechstronna formuła produktu tworzy barierę ochronną, zapewniając ochronę przed promieniami UV, kwaśnym deszczem, ptasimi odchodami, plamami itp. Produkt został specjalnie opracowany z myślą o brezentowych, tekstylnych, moherowych i winylowych dachach kabrio. Pamiętaj, że powierzchnia powinna być zimna w dotyku, a pojazd powinien być zaparkowany w cieniu. Nałóż produkt na dokładnie wyczyszczoną suchą powierzchnię. Spryskaj powierzchnię z odległości mniej więcej 30 cm kawałek po kawałku do całkowitego pokrycia dachu produktem Convertible Weatherproofer. Natychmiast zetrzyj nadmiar produktu z nietekstylnych powierzchni. Odczekaj około minuty do wyschnięcia produktu. Gotowe!

Zobacz film, jak prawidłowo zastosować system do pielęgnacji dachów kabrio Meguiar’s kliknij tutaj! Zadbaj o piękny wygląd swojego kabrioletu już dziś!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0