Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Ochrona lakieru/woskowanie - krok 4

WOSKOWANIE chroni lakier przed oddziaływaniem środowiska poprzez nałożenie warstwy wosków, polimerów, żywic i silikonów. Poza ochroną, wosk może także „zabezpieczyć” połysk, tworzyć blask, pogłębiać, wzbogacać ciemne kolory i dostarczyć inne korzyści takie jak: skraplanie wody i usuwanie delikatnych kolistych zarysowań, w zależności od jego składu.

Wszystkie woski Meguiar’s są bezpieczne dla bezbarwnych lakierów, dostępne w formie pasty, płynu czy jako spray, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji. Pamiętaj, że każdy samochód i jego właściciel jest inny, jak również otoczenie, w którym funkcjonuje i sposób, w jaki jest pielęgnowany. Wszystkie te czynniki wpływają na trwałość wosku. Ogólnie mówiąc, zalecamy woskowanie samochodu 3-4 razy w ciągu roku, lecz częstsze woskowanie też jest OK!

Wyświetlanie 1–20 z 21 wyników
ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0
Dodano do listy życzeń!