Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla profesjonalistów

Polerowanie bez hologramów maszyną Dual Action MT310

maszyna polerska MT310

Od dziś polerowanie lakieru wcale nie musi być czasochłonnym procesem, a uzyskany efekt końcowy będzie mówił sam za siebie! Oto dlaczego warto pracować z maszyną polerską Dual Action MT310!

Chcesz wypolerować lakier swojego samochodu i uzyskać jak najlepszy efekt, ale nie wiesz jakiej maszyny polerskiej użyć: orbitalnej, rotacyjnej czy dual action? Zacznijmy od polerki orbitalnej. Pomimo, że jest ona bezpieczna dla lakieru i nie ma ryzyka uszkodzenia powierzchni, nie jest też na tyle skuteczna, żeby poradzić sobie z poważniejszymi uszkodzeniami lakieru. Z kolei maszyna rotacyjna zapewnia dużą siłę cięcia i usuwa poważne uszkodzenia lakieru, ale ze względu na wysoką temperaturę powierzchni niesie ze sobą ryzyko przypalenia lakieru. Nieprawidłowe polerowanie maszyną rotacyjną może także pozostawić hologramy. Maszyna rotacyjna powinna być używana przez dobrze wyszkolone osoby i profesjonalistów. Dlatego właśnie najlepszym wyborem jest maszyna polerska dual action, która łączy wszystkie zalety ruchu orbitalnego i rotacyjnego. Dzięki idealnemu połączeniu korzyści wynikających z ruchu orbitalnego, który doskonale symuluje ruch ręcznego polerowania oraz ruchu rotacyjnego, który usuwa poważne uszkodzenia powierzchni lakieru, polerowanie jest bezpieczne, bez ryzyka powstania hologramów oraz zarysowań a uzyskany efekt na pewno Cię zaskoczy. A co najważniejsze może być używana nie tylko przez profesjonalistów, ale także przez entuzjastów.

maszyna polerska MT310

Maszyna polerska dual action MT310 posiada:

Ergonomiczny kształt – idealne połączenie formy i funkcji

Regulowane ergonomiczne pokrętło szybkiego wybieranie prędkości roboczej – pozwala na szybsze czyszczenie i jeszcze lepsze polerowanie. Szeroki zakres prędkości od 3000 do 7500 oscylacji na minutę

System regulacji obrotów Digital Torque Management – elektronicznie dopasowuje moment obrotowy potrzebny do utrzymania ustawionego poziomu prędkości

Wymienne szczotki – łatwy dostęp boczny dla szybkiej i prostej wymiany szczotek

Przeciwwaga z wielołożyskową konstrukcją – zapewnia płynny precyzyjny balans i zwiększoną wytrzymałość

Wielopozycyjny uchwyt typu D – zwiększa wygodę i możliwość kontroli dla wszystkich użytkowników niezależnie od ich doświadczenia

Układ łagodnego rozruchu Soft Start – zapewnia łatwą kontrolę podczas uruchamiania maszyny

Bezpieczny uniwersalny skok mimośrodu – (skok mimośrodu 8mm) doskonały do czyszczenia, polerowania i woskowania wszystkich powierzchni. Optymalne połączenie wielkości skoku mimośrodu z szerokim zakresem obrotów praktycznie niweluje efekt przymglewania lakieru.

Zestaw zawiera maszynę polerską MT310, komplet wymiennych szczotek, klucze montażowe, instrukcję obsługi oraz 24-miesięczną gwarancję producenta. Zestaw nie zawiera tarczy oporowej. Do maszyny MT310 została stworzona nowa tarcza oporowa DBP5 DA Professional Backing Plate 5”. Do maszyny pasują także tarcze oporowe Meguiar’s W68DA Professional Backing Plate oraz W67DA Professional Backing Plate.

Do maszyny polerskiej MT310 pasuje każda tarcza oporowa z gwintem 5/16″. Dzięki temu masz nieograniczoną możliwość stosowania gąbek polerskich o różnych średnicach.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0