Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Detailing112

Najlepszy blog o kosmetykach samochodowych Meguiar’s – porady, wskazówk, filmy…

Opublikowany w

Poleruj jak profesjonalista z pomocą produktów Meguiar’s!

Chcesz polerować jak profesjonalista i osiągnąć wyjątkowe efekty? Za pomocą maszyny DA Meguiar’s MT310 oraz produktów Ultimate Compound, Ultimate Polish, Ultimate Wax każdy może je uzyskać! To połączenie zapewni wspaniały efekt „show car” w szybki i bezpieczny sposób.

CZYTAJ DALEJ Poleruj jak profesjonalista z pomocą produktów Meguiar’s! 1 min zajmie przeczytanie tego tekstu
Opublikowany w

Meguiar’s Ultimate Quik Detailer idealny pomiędzy myciami

Ultimate Quik Detailer jest rewolucyjnym produktem typu spryskaj i wytrzyj, który usuwa lekkie zabrudzenia, zwiększając ochronę wosku. Technologia Hydrophobic Polymer zapewnia niesamowicie wysokie napięcie powierzchniowe, które dodaje ochrony i powoduje nieskazitelne kropelkowanie wody mycie po myciu. Idealny także do usuwania kurzu, odcisków palców. Pozostawia ultra ciemne wykończenie i jest […]

CZYTAJ DALEJ Meguiar’s Ultimate Quik Detailer idealny pomiędzy myciami 1 min zajmie przeczytanie tego tekstu
Opublikowany w

Reklama Meguiar’s Ultimate Wax

Nasz najbardziej zaawansowany hydrofobowy wosk! Ponownie podnieśliśmy poprzeczkę tym w 100% syntetycznym woskiem, który zapewnia wzmocnioną ochronę i zwiększoną siłę odbicia promieni światła oraz nie pozostawia białego osadu na elementach z tworzyw sztucznych. Technologia Meguiar’s® ThinFilm umożliwia najprostsze nakładanie i polerowanie wosku … nawet w pełnym słońcu! Usieciowane syntetyczne […]

CZYTAJ DALEJ Reklama Meguiar’s Ultimate Wax 1 min zajmie przeczytanie tego tekstu
Opublikowany w
Opublikowany w

Video klinika autodetailing’u z Barry Meguiar’em

Barry MeguiarJak stworzyć idealny efekt „show car” ?

Prezydent i CEO firmy Meguiar’s , Barry Meguiar, pomaga w zarządzaniu firmą, której nazwa jest synonimem perfekcji w pielęgnacji samochodów od ponad czterech pokoleń. Osobiste doświadczenia Barry’ego z zakresu naprawy, pielęgnacji i konserwacji powłok lakierniczych są teraz dostępne w trzy-częściowej video klinice online.

Każdy entuzjasta kocha pefekcyjny wygląd lakieru. Wszystkich nas ekscytuje idelanie wypielęgnowany samochodu wywołujący wrażenie „WOW!”. Na tych filmach, Barry Meguiar pokazuje podstawowe kroki, pozwalające stworzyć perfekcyjny wygląd „show car” oraz uczy podstaw i pokazuje prawdę o pielęgnacji lakieru. Jeśli raz zobaczysz tę serię, Twoi sąsiedzi będą chcieli wiedzieć co zrobiłeś, że Twój samochód wygląda tak świetnie.

CZYTAJ DALEJ Video klinika autodetailing’u z Barry Meguiar’em 1 min zajmie przeczytanie tego tekstu
ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0