Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Detailing112

Najlepszy blog o kosmetykach samochodowych Meguiar’s – porady, wskazówk, filmy…

Opublikowany w

Auto detailing clay (glinka)

Najczęściej zadawane pytania o oczyszczaniu powłoki lakieniczej przy pomocy glinki.

Skąd mam wiedzieć, kiedy potrzebuję użyć glinki?

Po umyciu i osuszeni samochodu, przesuń delikatnie opuszkami palców po powierzchni lakieru. Nie bądź zaskoczony, jeśli poczujesz chropowatości. Uczucie chropowatości jest spowodowane obecnością szkodliwych zanieczyszczeń jak nalot, osad z klocków hamulcowych, soki z drzew, przyspojonych do powierzchni lakieru. Część z tych zanieczyszczeń zostaje natychmiastowo usunięta podczas mycia, jednakże niektóre z nich przyspajają się do lakieru i jeśli się z nimi nie rozprawimy, będą skutecznie przyćmiewać połysk. Aby usunąć przyspojone zabrudzenia i przywrócić gładką jak szkło powierzchnię lakieru wymagany jest dodatkowa faza pielęgnacji, ważniejsza od polerowania i woskowania, powszechnie nazywana „glinkowaniem”. Przy użyciu Meguiar’s Smooth Surface Clay Kit, możesz w mniej niż 30 minut wyglinkować cały samochód, nadając mu gładką jak szkło powierzchnię…i właściwie ją przygotować do nałożenia powłoki woskowej. Dzięki temu Twój samochód nie tylko jest niezwykle gładki, lecz również upewnisz się, że wosk, który nałożysz, będzie właściwie spełniał swoje zadanie.

CZYTAJ DALEJ Auto detailing clay (glinka) 4 min zajmie przeczytanie tego tekstu
ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0