Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Proces korekty lakieru maszyną polerską MT310

proces korekty lakieru produktami Meguiars

Jak usunąć uszkodzenia powierzchni lakieru za pomocą maszyny polerskiej, nie uszkadzając lakieru? Z maszyną polerską DA Meguiar’s MT310, nie musisz martwić się o uszkodzenie lakieru, niezależnie od swoich umiejętności. Ruch dual action czyli orbitalno-rotacyjny maszyny polerskiej MT310 zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo podczas procesu polerowania.

Zanim przystąpisz do czyszczenia lakieru za pomocą maszyny polerskiej MT310 przygotuj powierzchnię lakieru, myjąc samochód wysokiej jakości szamponem np. Meguiar’s Ultimate Wash & Wax. Jeśli po umyciu i osuszeniu auta, powierzchnia lakieru jest chropowata w dotyku, wyglinkuj auto, używając zestawu Meguiar’s Smooth Surface Clay Kit. Po wykonaniu powyższych kroków możesz rozpocząć proces korekty lakieru maszyną polerską MT310. Będziesz potrzebował tarczę oporową DA Backing Plate z gwintem 5/16″. Meguiar’s do maszyny MT310 stworzył tarczę oporową DA Professional Backing Plate 5″ (DBP5).

proces korekty lakieru produktami Meguiars

W celu usunięcia uszkodzeń z powierzchni lakieru użyj ściernej gąbki polerskiej (czerwonej) Meguiar’s DA Foam Cutting Disc (DFC5). Meguiar’s stworzył nowe innowacyjne niskoprofilowe gąbki, któe są zoptymalizowane dla uzyskania zaawansowanych efektów. Gąbkę należy umieścić na środku tarczy oporowej i stosować z produktami czyszczącymi lakier. Jednym z naszych produktów za pomocą którego usuniesz lekkie i umiarkowane uszkodzenia powierzchni np. zarysowania koliste, odbarwienia i oksydacje jest Ultimate Compound. Nałóż niewielką ilość produktu na gąbkę. Ustaw prędkość maszyny na 5800 oscylacji na minutę. Pracuj na powierzchni 50cmx50cm. Wykonaj 3-4 nakładające się na siebie ruchy, stosując umiarkowany nacisk oraz przesuwając gąbkę powoli wzdłuż powierzchni lakieru. Pozostałości produktu usuń za pomocą czystego ręcznika z mikrofibry Meguiar’s Supreme Shine Microfiber Towel. Czasem potrzebne jest ponowne nałożenie produktu w celu usunięcia poważniejszych uszkodzeń.

Dla zwiększenia głębi połysku i lustrzanego odbicia będziesz potrzebował polerującej gąbki polerskiej (żółtej) Meguiar’s DA Foam Polishing Disc (DFP5). Umieść gąbkę na środku tarczy oporowej i nałóż politurę np. Meguiar’s Ultimate Polish. Nałóż niewielką ilość produktu na żółtą gąbkę polerującą. Ustaw prędkość maszyny na 4800 oscylacji na minutę. Pracuj na powierzchni 50cmx50cm. Wykonaj 2-3 nakładające się na siebie ruchy z umiarkowanym naciskiem. Pozostałości produktu usuń za pomocą czystego ręcznika z mikrofibry Meguiar’s Supreme Shine Microfiber Towel i kontynuuj pracę na kolejnym odcinku.

maszyna polerska MeguiarsDual Action MT310

Do zabezpieczenia lakieru woskiem zastosuj wykończeniową gąbkę polerską (czarną) Meguiar’s DA Foam Finishing Disc (DFF5). Umieść gąbkę na środku tarczy oporowej i nałóż swój ulubiony wosk Meguiar’s.
Meguiar’s Ultimate Liquid Wax jest jednym z naszych najbardziej zaawansowanych wosków, który także zapewnia świetny wysoki połysk. Nałóż niewielką ilość produktu na czarną gąbkę wykończeniową. Ustaw prędkość maszyny na 3800 oscylacji na minutę. Nałóż bardzo cienką równomierną warstwę wosku na całe auto. Następnie spoleruj za pomocą czystego ręcznika z mikrofibry Meguiar’s Supreme Shine Microfiber Towel.

Maszyna polerska DA Meguiar’s MT310 została zaprojektowana przez profesjonalistów, ale nie tylko dla profesjonalistów, także dla entuzjastów. Stworzona do wielu zadań takich jak usuwanie od lekkich do umiarkowanych uszkodzeń, polerowanie dla zwiększenia połysku oraz woskowanie dla zabezpieczenia powłoki lakierniczej. Robi to bezpiecznie i gładko ze swoim poręcznym i ergonomicznym kształtem, wyposażając użytkowników na każdym poziomie w to, czego dokładnie potrzebują do uzyskania olśniewającego wykończenia lakieru.

Wskazówka: Zachwycony efektami jakie udało Ci się osiągnać? Nie zapomnij o konserwacji połysku „show car”pomiędzy kolejnymi myciami, stosując produkt typu Quik Detailer np. Meguiar’s Ultimate Quik Detailer.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0