Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Umyj swoje auto bez użycia wody za pomocą produktu Ultimate Wash & Wax Anywhere!

3 UWWA
Opublikowany w

Nie masz łatwego i szybkiego dostępu do węża, wiadra i wody? Użyj produktu Meguiar’s Ultimate Wash & Wax Anywhere za pomocą którego umyjesz swoje auto bez użycia wody oraz pozstawisz na powierzchni lakieru ochronną warstwę wosku! Czym różni się Ultimate Wash & Wax Anywhere od typowego Quik Detailer’a? Otóż używasz go w ten sam sposób, z tą różnicą, że wyczyścisz nim dużo brudniejszy samochód, czego nie byłbyś w stanie zrobić za pomocą Quik Detailer’a.

Do umycia auta bez użycia wody będziesz potrzebował produktu Ultimate Wash & Wax Anywhere oraz kilku czystych ręczników z mikrofibry Supreme Shine Microfiber Towel (w zależności od tego jak brudny jest Twój samochód). Złóż pierwszy ręcznik w kostkę i spryskaj stosunkowo niewielką powierzchnię produktem Ultimate Wash & Wax Anywhere. Następnie przetrzyj ją ręcznikiem po linii prostej. Za pomocą drugiego ręcznika osusz umytą powierzchnię lakieru. Myj niewielkie powierzchnie krok po kroku w celu dokładnego usunięcia brudu. Specjalne środki czyszczące bezpiecznie zmiękczą i delikatnie usuną brud.

3 UWWA

Składaj ręczniki na części, dzięki czemu będziesz miał do swojej dyspozycji wiele powierzchni ręcznika. Gdy cały ręcznik jest już brudny, weź nowy czysty i kontynuuj mycie. Regularnie zmieniaj ręczniki, tak żeby nie rozprowadzać zebranego już brudu po kolejnej powierzchni auta.

5 UWWA

Jeśli mieszkasz w blokach i nie masz możliwości umycia auta lub jeśli chcesz utrzymać swój samochód w czystości pomiędzy myciami lub w podróży produkt Ultimate Wash & Wax będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0