Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Jak poprawnie zamontować wieczko Gamma Seal® Lid na wiadro Professional Wash Bucket

Masz problem z montażem wieczka na wiadro Gamma Seal® Lid? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik krok po korku jak to zrobić w łatwy i szybki sposób.

Wskazówka: Nasz nieodzowny separator zanieczyszczeń Meguiar’s® Grit Guard™ idealnie pasuje do wiadra Professional Wash Bucket.

Wieczko Gamma Seal® Lid ma specjalną uszczelkę, dzięki której wiadro Professional Wash Bucket jest hermetycznie i szczelnie zamykane.

wiadro 7

1. Odkręć obręcz mocującą od wieczka Gamma Seal® Lid i nałóż ją na wiadro Meguiar’s Professional Wash Bucket.

wiadro 13

wiadro 9

2. Następnie, używając sporej siły, dociskaj obręcz do wiadra w kilku miejscach do momentu w kliknięcia się obręczy na całym obwodzie rantu wiadra.

wiadro 10

wiadro 11

wiadro 12

3. Teraz nakręć, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wieczko na wiadro.

wiadro 5

wiadro 6

Twoje wiadro właśnie stało się hermetycznie zamykane a Ty możesz nalać do niego roztwór wody z Twoim ulubionym szamponem samochodowym Meguiar’s i zabrać je gdziekolwiek zechcesz bez ryzyka rozlania cieczy.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0