Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Zobacz krystaliczną przejrzystość z zestawem Meguiar’s Headlight Lens Correction!

Krystaliczna przejrzystość z Meguiar’s Headlight Lens Correction!

Podróżowanie z zarysowanymi i zamglonymi reflektorami może być niebezpieczne. Dlatego Meguiar’s wprowadził do sprzedaży zestaw Headlight Lens Correction. Ten niedrogi i łatwy w użyciu zestaw nie wymaga nic innego niż trochę pracy oraz zawiera wszystko co jest potrzebne, aby ogólnie zmatowiałym i zarysowanym powierzchniom dostarczyć krystalicznie przejrzyste wykończenie.

headlight2

Prosty trzyetapowy zestaw Headlight Lens Correction zawiera produkt PlastX™ 118ml, trzy dwustronne bloczki ścierne o różnej gradacji, ręcznik z mikrofibry i próbkę Headlight Protectant 28ml. Po prostu zeszlifuj zżółknięcia i oksydacje zawartymi w zestawie bloczkami ściernymi i poleruj z PlastX by uzyskać krystalicznie czyste wykończenie, na koniec zabezpiecz reflektory za pomocą Meguiar’s Headlight Protectant.

headlight3

Zaoszczędź na kosztach wymiany reflektorów i uzyskaj krystalicznie przejrzyste reflektory z zestawem.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0