Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/12/2023.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/12/2023.

Porady dla entuzjastów

Ultimate Fast Finish – długotrwała ochrona przy minimalnym wysiłku

Nie ma nic bardziej frustrującego niż zaczynanie czegoś co powinno trwać kilka minut tylko po to, żeby po 3 godzinach stwierdzić, że do końca pracy nadal jest daleko. Detailing słynie z tego, że jest bardzo powolnym procesem, jednak my w Meguiar’s mamy na to sposób!

Brak czasu jest częstą wymówką właścicieli aut, gdy pytamy dlaczego ich samochód nie jest nawoskowany. Naprawdę to rozumiemy. Jednak „Brak czasu” nie jest już odpowiednią wymówką ponieważ istnieje Ultimate Fast Finish.

Ultimate Fast Finish to zaawansowana polimerowa powłoka ochronna w aerozolu. Nakładanie go jest niesamowicie proste, a ochronna powłoka wytrzymuje aż rok. Nie musisz go nawet spolerować po nałożeniu!

Wiele razy powtarzaliśmy, że jest prosty w użyciu, jednak tym razem pokażemy wam cały proces na zdjęciach.

Krok 1 – Spryskaj niewielką ilością produktu bezpośrednio na ręcznik z mikrofibry (dołączony do każdego zestawu) a następnie wetrzyj go w jedną część pojazdu. Jedna aplikacja powinna wystarczyć na około połowę maski.

Krok 2 – Odwróć mikrofibrę na suchą stronę i przetrzyj jeszcze raz tą samą powierzchnię aby równo rozetrzeć produkt.

Krok 3 – Powtórz proces na reszcie auta!

Czy nie jest to nieziemsko proste?

Warto zaznaczyć, że przed aplikacją Ultimate Fast Finish twoje auto powinno zostać umyte szamponem o neutralnym PH a następnie wysuszone. Gdy auto jest czyste i suche, możesz bez obaw użyć Ultimate Fast Finish.

Oprócz ochrony, Ultimate Fast Finish zapewnia także świetne kropelkowanie i lustrzany połysk. Kropelkowanie nie tylko fajnie wygląda, ale również pomaga utrzymać twoje auto czyste, każde mycie będzie o wiele prostsze gdyż brud również nie będzie trzymał się powierzchni. Produkt ten nie pozostawia także żadnych pozostałości na plastikach, więc nie musisz się o nie martwić!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0