Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Ultimate All Wheel Cleaner – Prosty sposób na czyste felgi

Często ciężko jest stwierdzić z jakiego materiału jest felga oraz w jaki sposób nadano jej kolor. Wiesz może czy twoje felgi były polerowane, chromowane, malowane lakierem bezbarwnym, malowane proszkowo czy anodowane? A co ze wszystkimi elementami znajdującymi się za kołami? Trudno jest wybrać produkt który będzie efektywny a jednocześnie bezpieczny zarówno dla felgi jak i wszystkich powierzchni znajdujących się za nią. Na szczęście Meguiar’s opracował właśnie taki produkt. Ta wyjątkowa formuła jest delikatna a jednocześnie bardzo dokładnie czyści powierzchnię każdej felgi.

Meguiar’s Ultimate All Wheel Cleaner to skuteczny środek czyszczący, który nie zawiera kwasu oraz posiada zbalansowane pH. Dzięki temu jest bezpieczny w użyciu a jednocześnie bardzo efektywny na każdym rodzaju felg, nawet tych lakierowanych, malowanych proszkowo, anodowanych, a nawet dla elementów układu zawieszenia. Ten aktywny żel o wydłużonym czasie działania przylega do kół i zapewnia lepsze rezultaty od tradycyjnych środków pieniących do felg. Dogłębnie czyszcząca formuła nadaje się również do szybkiego rozpuszczania kurzu, brudu drogowego oraz pyłu hamulcowego. Potrafi też zmienić kolor pyłu hamulcowego na fioletowy, a brudu drogowego na brązowy, dzięki temu masz pewność, że produkt działa i przywraca twoim felgom ich oryginalny blask. Im więcej pyłu hamulcowego znajduje się na felgach, tym bardziej fioletowy będzie żel.

Dla najlepszych rezultatów, przed użyciem produktu zalecamy upewnienie się, że koła oraz wszystkie elementy układu hamulcowego są chłodne, poza tym polecamy pracować w cieniu. W odróżnieniu od innych preparatów do kół, Ultimate All Wheel Cleaner nie wymaga wstępnego płukania kół wodą. Po prostu spryskaj każde koło sporą ilością żelu, a potem odczekaj 2-4 minut ale nie pozwól produktowi wyschnąć. Na koniec wystarczy spłukać koła silnym strumieniem wody oraz osuszyć koła aby nie pozostały na nich zacieki. Jeżeli twoje koła są bardzo brudne, może być wymagane delikatne szorowanie przy użyciu szczotki do felg.

Jeśli wybór właściwego produktu do felg sprawia Ci problemy, Meguiar’s Ultimate Wheel Cleaner jest idealnym wyborem. Posiada on formułę wystarczająco silną by poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwym brudem, a mimo tego jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg a nawet elementów układu hamulcowego oraz zawieszenia.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0