Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Jak łatwo pozbyć się intensywnych zabrudzeń?

Jeżeli regularnie myjesz swój samochód, wszystko czego potrzebujesz do czyszczenia auta to myjka ciśnieniowa, rękawica z mikrofibry i szampon. Jednak jeśli nie masz czasu na regularne mycie to potrzebujesz środka który poradzi sobie nawet z większymi zabrudzeniami.

Meguiar’s Heavy Duty Bug & Tar Remover jest właśnie takim produktem. Bez problemu usuwa smołę i owady przyklejone do karoserii nie niszcząc przy tym lakieru. Produkt ten nie wymaga użycia wody. Wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię produktem a on natychmiast zacznie się pienić. Wystarczy mała ilość produktu. Po nałożeniu należy poczekać aż Heavy Duty Bug & Tar Remover zmiękczy wszystkie uporczywe zabrudzenia, a następnie spłucz lub wytrzyj daną powierzchnię ręcznikiem z mikrofibry.

Jak to możliwe? To wszystko dzięki środkom powierzchniowo czynnym, które właściwie nawadniają przyschnięte owady, smołę oraz inny brud. Dzięki temu zabrudzenia te odklejają się i stają się łatwe do usunięcia. Oprócz tego, produkt ten można stosować również przy normalnym myciu auta. Wystarczy spryskać obszar a następnie wytrzeć go rękawicą z mikrofibry lub spłukać wodą z myjki ciśnieniowej. Heavy Duty Bug & Tar Remover działa szybko, efektywnie oraz jest prosty w użyciu – tak jak wszystkie produkty Meguiar’s.

 

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0