Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Jak przygotować lakier do woskowania środkiem Hybrid Ceramic Liquid Wax?

Opublikowany w

Aby uzyskać najlepszy rezultat dzięki ceramicznemu woskowi Meguiar’s Hybrid Ceramic Liquid Wax, zacznij od świeżo umytego pojazdu. Zawsze używaj szamponu do mycia samochodów o zrównoważonym pH, takiego jak Meguiar’s Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner.

Następnie przejedź czystymi i suchymi opuszkami palców po lakierze. Jeśli powierzchnia wydaje się szorstka w dotyku, oznacza to, że masz przyspojone zanieczyszczenia na jej powierzchni. Są to takie rzeczy, jak soki z drzew, opad przemysłowy, smoła drogowa i nalot na lakierze. Zestaw Meguiar’s Smooth Surface Clay Kit zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie usunąć zanieczyszczenia związane z lakierem i pozostawić go tak gładkim jak szkło.

Na koniec oceń powłokę lakiernicza pod kątem wad powierzchniowych. Jeśli masz lekkie lub umiarkowane zarysowania, zadrapania, utlenianie, plamy po wodzie lub wżery, powinieneś użyć produktu takiego jak Meguiar’s Ultimate Compound. Następnie zastosuj na lakier tak zwany „pre-wax glaze” taki jak Meguiar’s Ultimate Polish, aby uzyskać maksymalny połysk, zanim nałożysz ochronę lakieru.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0