Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Sprawdź, który wosk Meguiar’s wybrać!

Paint Protect

Poznaliście już 5 kroków w pielęgnacji auta z Meguiar’s. Teraz czas na dobór odpowiednich produktów do każdego kroku. Zacznijmy od „przeglądu” wosków, bo to właśnie o ich wybór pytacie nas najczęściej. Wybór wosku jest uzależniony od wielu czynników takich jak między innymi stan lakieru, kolor lakieru oraz efekt jaki chcesz uzyskać. Przyjrzyjmy się więc bliżej woskom Meguiar’s!

Produkt Zdjęcie Rodzaj produktu Właściwości
Paint Protect Paint Protect Polimerowa powłoka ochronna Najlepszy wybór, jeśli zależy Ci głównie na ochronie lakieru. To nasz najbardziej zaawansowany produkt pod kątem ochrony lakieru. Nakłada się łatwiej niż wosk. Zapewnia 365-dniową trwałość, dostarczając doskonałą ochronę. Efekt perełkowania wody będzie wciąż zachowany nawet do roku cotygdniowych myć a Ty będziesz miał pewność, że ochrona nadal działa!

Ultimate Paste Wax

Ultimate Liquid Wax

Ultimate Paste Wax

100% syntetczny wosk

Nasz najbardziej zaawansowany 100% syntetyczny wosk hydrofobowy. Zapewnia wzmocnioną ochronę i zwiększoną siłę odbicia promieni słonecznych. Tworzy niesamowitą głębie koloru i połysk. Technologia Meguiar’s proprietary Hydrophobic Polymer redukuje napięcie powierzchniowe, dzięki czemu woda skrapla się i natychmiastowo spływa. Nie trzeba pozostawiać do utwardzenia. Nie pozostawia białego nalotu na elementach plastikowych i gumowych. Dzięki technologii Meguiar’s ThinFilm nakładanie oraz polerowanie wosku jest niebywale łatwe, nawet w pełnym słońcu.

NXT Generation Tech Wax 2.0 Paste

NXT Generation Tech Wax 2.0 Liquid

Nxt Tech Wax

100% wosk syntetyczny

100% syntetyczny wosk. Technologia Engineered Synthetic Polymers tworzy trwałe polimerowe połaczenie z lakierem dla ekstremalnej ochrony. Udoskonalona zaawansowana technologicznie formuła eliminuje niewielkie zarysowania koliste i drobne ryski, tworząc jednocześnie głęboki mokry połysk.

Gold Class Carnauba Plus Premium Wax Paste

Gold Class Carnauba Plus Premium Wax Liquid

Gold Class Paste Wax

Wosk oparty na Carnaubie

Wosk z zawartością carnauby i ochronnych polimerów. Tworzy przejrzysty ostry połysk i zdecydowanie zwiększa głębię koloru. Eliminuje drobne koliste zarysowania, pozostawia błyszczący lakier. Zawiera najwyższej jakości wosk Carnauba, wzmocniony długotrwałymi polimerami dla zapewnienia głębokiego mokrego blasku.
Color X Color X Wosk czyszczący Produkt 3w1. Czyści, poleruje, chroni. Eliminuje lekkie rysy i zadrapania, usuwa lekkie utlenienia i plamy. Odżywia kolor. Wzmacnia połysk. Wydobywa głębię koloru. Zapewnia długotrwalą ochronę.

Cleaner Wax Paste

Cleaner Wax Liquid

Cleaner Wax Wosk czyszczący Jednofazowy wosk czyszczący. Zawiera bogate olejki odżywcze i łagodne zdolności czyszczące. Usuwa drobne rysy i koliste zarysowania, plamy i zabrudzenia. Tworzy oślepiający połysk i trwalą ochronę. Wzbogaca kolor.
White Wax White Wax Wosk czyszczący Wosk opracowany z myślą o białych i jasnych lakierach. Skupia się na czyszczeniu lakieru i zwiększaniu jego połysku. Wosk White Wax za jednym razem czyści, poleruje i chroni lakier.
Black Wax Black Wax Wosk czyszczący Wosk opracowany z myślą o czarnych i ciemnych lakierach. Skupia się na polerowaniu, by stworzyć mokry lśniący wygląd. Za jednym razem czyści, poleruje i chroni lakier.

Deep Crystal Carnauba Wax

DC Carnauba Wax Czysty wosk Formuła wosku Carnauba daje twardą i długotrwałą ochronę. Wzbogaca kolor.

Niektóre woski są dostępne zarówno w paście jak i w mleczku. Wybór konsystencji wosku zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Mamy nadzieję, że teraz będzie Ci łatwiej zdecydować, który wosk wybrać.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0