Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Krystalicznie czyste szyby z Meguiar’s Perfect Clarity Glass Cleaner!

czyszczenie szyb Meguiars Perfect Clarity Glass Cleaner
Opublikowany w

Czyste szyby wyglądają zdecydowanie lepiej, ale przede wszystkim poprawiają widoczność w trakcie jazdy. Efekt krystalicznie czystych szyb w samochodzie osiągniesz dzięki regularnej konserwacji. Jednak przy użyciu zwykłych płynów do czyszczenia szyb dostępnych na rynku i nieodpowiedniej metodzie czyszczenia bardzo łatwo o zostawienie irytujących smug i zacieków. A na pewno chcesz, aby Twoje szyby były tak czyste jak to tylko możliwe, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia lub podczas jazdy nocą.

Brzydko wyglądające smugi irytują wielu posiadaczy samochodów. Przy użyciu produktu Meguiar’s Perfect Clarity Glass Cleaner i wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry Meguiar’s Supreme Shine Microfiber szklane powierzchnie pozostaną czyste na dłużej, dzięki substancji odpychającej zabrudzenia. Natomiast dzięki właściwościom czyszczącym produktu usuniesz osad z dymu, owady, soki z drzew czy zabrudzenia z nawierzchni dróg.

czyszczenie szyb Meguiars Perfect Clarity Glass Cleaner

Przygotowując się do czyszczenia szyb, zaparkuj samochód w cieniu, tak żeby szkło było chłodne w dotyku. W ten sposób produkt nie zaschnie za szybko i nie pozostawi niechcianych zacieków. Po prostu spryskaj szybę i szybko rozprowadź produkt ściereczką z mikrofibry. Następnie czystą stroną ściereczki wytrzyj szybę do sucha. Poza tym, że płyn do mycia szyb Meguiar’s Perfect Clarity Glass Cleaner zapewnia perefkcyjną przejrzystość bez smug, zimą zmniejsza także parowanie szyb!

Meguiars czyszczenie szyb

Wskazówka: Podczas mycia szyb zalecamy wycieranie produktu pionowo na szybach zewnętrznych, a poziomo na szybach wewnątrz samochodu. W ten sposób, jeśli pozostaną smugi lub mazy po niedokładnym wytarciu produktu, będziesz wiedział po której stronie szyby się one znajdują!

Najczęściej pojawiającym się pytaniem jest pytanie jaki rodzaj ściereczki powinno się użyć do wycierania płynu do czyszczenia szyb. Nasz produkt Perfect Clarity Glass Cleaner radzi sobie wspaniale z zabrudzeniami, ale ściereczka, której użyjesz może zepsuć cały efekt. Dlatego też powinieneś użyć wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, której struktura ma super właściwości absorbujące. Nie używaj brudnej ani mokrej ściereczki do wycierania powierzchni. Czyszczenie szyb jest dużo prostsze niż myślisz. Dobry produkt, kilka minut i odpowiednia metoda to wszystko czego potrzebujesz by Twoje szyby w samochodzie były krystalicznie czyste!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0