Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Sprawdź dlaczego warto zastosować metodę dwóch wiader myjąc samochód!

Meguair’s rekomenduje stosowanie metody dwóch wiader podczas mycia samochodu z jednego prostego powodu – by mieć pewność, że brud zostanie odseparowany od roztworu wody z szamponem. Dodatkowo warto zastosować separator zanieczyszczeń Grit Guard, który zapobiegnie wirowaniu i unoszeniu się osadu zgromadzonego już na spodzie wiadra.

mycie metodą dwóch wiader Meguiars

Metoda dwóch wiader polega na używaniu jednego wiadra z roztworem wody z szamponem i drugiego wiadra z czystą wodą. Najpierw namocz rękawicę do mycia Meguiar’s Wash Mitt w roztworze wody z szamponem samochodowym np. Ultimate Wash & Wax, Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner czy NXT Generation Car Wash i zacznij mycie auta. Przed ponownym zamoczeniem rękawicy w roztworze z szamponem, wypłucz ją we wiadrze z czystą wodą. W ten sposób oddzielisz brud i piasek zgromadzony w rękawicy, co oznacza także mniej kolistych zarysowań. Meguiar’s zaleca używanie rękawic do mycia z mikrofibry takich jak Meguiar’s Wash Mitt, która umożliwia mycie samochodu bez zarysowań, ponieważ jej miękkie włókna unoszą i zatrzymują w sobie brud. Ważne jest, żeby płukać rękawicę za każdym razem po zamoczeniu jej w roztworze i przetarciu nią powierzchni samochodu, tak aby luźny brud został z niej usunięty.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0