Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Aktualności
Opublikowany w

Bezpieczne wakacje – sprawdź porady Meguiar’s!

wakacje Meguiars
Opublikowany w

Zanim wybierzesz się w podróż samochodem zastanów się czy twój samochód jest odpowiednio przygotowany na to wyzwanie. Oto kilka wskazówek jak przygotować auto do podróży i zadbać o nie w trakcie jej trwania.

Podróże latem są bardzo popularne, kojarzą się z chęcią odpoczynku od codzienności i poznania nowych miejsc. Bardzo ważną kwestią w podróżowaniu samochodem jest właśnie samochód, który ma zabrać Cię tam i z powrotem. Jednak zanim się zapakujesz i wyruszysz, upewnij się, że Twój samochód jest gotowy na to wyzwanie. Meguiar’s, lider w pielęgnacji auta, przedstawia 5 istotnych rzeczy, o których warto pamiętać, żeby mieć pewność, że wrócisz z podróży cały i zdrowy a na dodatek Twoje auto będzie wyglądało tak dobrze jakbyś nigdzie nim nie wyjeżdżał.

  • Zadbaj o opony – Gdziekolwiek się wybierasz, sprawdź stan swoich opon- ich zużycie, ciśnienie oraz zastosuj środek nabłyszczający i zapobiegający brązowieniu opon Meguiar’s Endurance Tire Spray, który będzie utrzymywał się tygodniami a nie dniami.
  • Usuń owady z szyb – latem podczas jazdy na długich dystansach, owady osadzają się na twoich szybach. Nie tylko oszpecają wygląd samochodu, ale także ograniczają widoczność. Meguiar’s Perfect Clarity Glass Cleaner nie tylko je usunie, ale także sprawi, że dużo łatwiej je wyczyścisz.
  • Sprawdź hamulce – przy ciągłym ruszaniu i hamowaniu w trakcie podróży, sprawnie działające hamulce to podstawa bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów. Sprawdź je przed wyjazdem. Zastosuj także powłokę ochronną do felg Meguiar’s Hot Rims Brake Dust Barrier, która sprawi, że koła będą dużo łatwiejsze do wyczyszczenia po podróży.
  • Zabezpiecz lakier – Powierzchnia lakieru twojego samochodu jest podatna na uszkodzenia od różnego rodzaju zanieczyszczeń, ptasich odchodów czy słońca, tak więc nie zapomnij zastosować ochronnej warstwy wosku zanim wyruszysz w drogę. Pomimo, że mycie i woskowanie auta w trakcie podróży jest bardzo mało realistyczne, eksperci Meguiar’s rekomendują zaopatrzenie się w produkt do mycia auta bez użycia wody Ultimate Wash & Wax Anywhere. Nie potrzebujesz wody, więc możesz szybko i skutecznie oczyścić samochód wszędzie kiedy tylko chcesz.
  • Utrzymaj wnętrze w czystości – zabrudzenia wnętrza podczas podróży są nieuniknione, ale z pewnością przyjemniej podróżuje się w czystym i pachnącym wnętrzu. Wypielęgnuj wewnętrzne powierzchnie łącznie z winylem, plastikiem, skórą za pomocą produktu Meguiar’s Quik Interior Detailer. Zastosuj też Meguiar’s Odor Eliminator a wnętrze auta będzie pachniało świeżo.
ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0