Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Czyszczenie dywaników i tapicerki samochodowej

Nie pozwól, by wnętrze Twojego samochodu wyglądało źle i nieestetycznie. Nasz produkt Professional Strength Carpet & Upholstery Cleaner usunie cały brud zgromadzony wewnątrz Twojego samochodu oraz sprawi, że będzie wyglądało świetnie o każdej porze roku.

Czyszcząc wnętrze swojego samochodu, bezpośrednio spryskaj naszym cleaner’em tylko dywaniki. Pozostałe powierzchnie powinny być czyszczone za pomocą aplikatora spryskanego cleaner’em. Świetnym sposobem na czyszczenie tapicerki i zagłówków jest owinięcie ręcznika z mikrofibry wokół odpowiedniej wielkości szczotki, spryskanie go cleaner’rem i wcieranie nim produktu w powierzchnie. W ten sposób unikniesz użycia zbyt dużej ilości produktu i namoczenia tapicerki czy zagłówków. Formuła piany naszego produktu Professional Strength & Upholstery Cleaner jest znakomitym wyborem niezależnie od tego, którą z metod czyszczenia wybierzesz.

czyszczenie dywaników i tapicerki samochodowej

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0