Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Aktualności
Opublikowany w

Zwycięzca Pebble beach 'Best Of Show’ 2011 wybrał produkty Meguiar’s

Pebble beach Show 2011
Opublikowany w

Meguiar’s, światowy lider na rynku produktów do pielęgnacji samochodów ma zaszczyt ogłosić, że w 2011 roku zwycięzca „Best of Show” znanego na całym świecie Pebble Beach Concours d’Elegance w Kalifornii osiągnął swój zwycięski połysk dzięki pomocnej dłoni autokosmetyków Meguiar’s.

Ponad 200 najcudowniej odrestaurowanych klasycznych samochodów poddano intensywnej ocenie sędziów z której wystawa Pebble Beach Concours d’Elegance jest znana a nagrodzony został samochód 1934 Voisin C-25 Aerodyne, zgłoszony do konkursu przez Peter’a i Merle Mullin. Po ceremonii wręczenia nagród, okazało się, że Peter i Merle wybrali Meguiar’s do detailing’u wewnętrza i karoserii Aerodyne.

Barry Meguiar, prezes firmy Meguiar’s, powiedział: „Od ponad dekady pomagamy „Car Guys” aby ich samochody były perfekcyjnie przygotowane na wystawie Pebble Beach Concours d’Elegance. Ale też, aby nasze produkty były łatwe w użyciu dla tych, którzy po prostu chcą zrobić wrażenie na swoich sąsiadach, rodzinnie i przyjaciołach idealne gładkim lakierem i blaskiem na swoim samochodzie. Jesteśmy dumni, że to robimy.”

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0