Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Zabezpiecz swoje opony przed brązowieniem i pękaniem nadając im ciemny mokry połysk!

Endurance Tire Gel pielegnacja i nablyszczanie opon

Opony zostały stworzone do działania w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Są narażone na różne temperatury, zjawiska pogodowe, wysokie prędkości w długich okresach czasu i niewiarygodne siły naprężeń i momentu obrotowego. Zobacz jak zadbać o wygląd swoich opon oraz zabezpieczyć je przed brązowieniem i pękaniem.

Guma zawiera w sobie składnik nazywany antyozonantem. Antyozonant jest składnikiem, który pomaga zapobiegać pękaniu, utlenianiu i pogarszaniu się zewnętrznej powierzchni gumy. Guma jest opracowana w taki sposób, aby ciągle pracować w zewnętrznym kierunku opony, nieustannie odnawiając zewnętrzną powierzchnię za pomocą świeżego antyozonantu. Kiedy antyozonant pracuje na zewnątrz opony i jest narażony na działanie ozonu w powietrzu, brązowieje. Techniczna nazwa tego efektu to „blooming”. Dlatego brązowy nalot pojawia się na powierzchni opony. Możesz umyć swoje opony szamponem samochodowym lub środkiem czyszczącym i usunąć ten nalot, ale w ciągu kilku tygodni znów się pojawi. Dzieje się tak dlatego, że antyozonant nieustannie pracuje w kierunku zewnętrznej powierzchni opony za każdym razem, kiedy prowadzisz swój samochód.

Endurance Tire Gel pielegnacja i nablyszczanie opon

Aby pielęgnować swoje opony i utrzymać ich szykowny wygląd i głęboki, ciemny czarny kolor Meguiar’s oferuje wyjątkowe dressingi do opon. Składniki zawarte w produktach Meguiar’s pielęgnują gumę specjalnymi odżywiającymi związkami a opatentowane antyozonanty uzupełniają Twoje opony w oryginalne antyozonanty i dłużej utrzymują ich bardziej czarny wygląd niż zwykłe preparaty do pielęgnacji opon. Specjalne polimery wnikają i pielęgnują powierzchnię, aby stworzyć długotrwałą barierę ochronną, która zabezpieczy Twoje opony przed złą pogodą i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Pamiętaj, żeby zawsze nakładać produkty do pielęgnacji opon na czyste i suche opony.

Wybierz odpowiedni produkt dla siebie w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. Oto produkty Meguiar’s, dzięki którym Twoje opony zachowają jak najlepszy wygląd i stan na dłużej:

Nxt Generation Insane Shine Tire Spray – środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon. Tworzy ekstremalnie wysoki ciemny mokry połysk. Technologia zaawansowanych polimerów Engineered Synthetic Polymers (ESP) chroni opony oraz zapobiega ich brązowieniu, pękaniu i przedwczesnemu zużyciu się. Bardzo łatwy w zastosowaniu w formie sprayu.

Nxt Insane Shine

Hot Shine Tire Spray – środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon. Tworzy wysoki głęboki połysk. Zaawansowana formuła zawiera odporne na wodę makropolimery, kopolimery i antyozonanty, dzięki którym połysk na oponie pozostaje na wiele tygodni. Bardzo łatwy w zastosowaniu w formie sprayu.

G12024 Hot Shine Tire Spray

Endurance Tire Gel jest zaawansowanym technologicznie dressingiem do pielęgnacji i nabłyszczania opon. Zaawansowana formuła przetrzyma mycie i deszcz. Pozostawia lśniące błyszczące wykończenie. Opony pozostają czarne z głębokim ciemnym połyskiem. Endurance Tire Gel chroni opony przez brązowieniem, pękaniem a także ich przedwczesnym starzeniem. Do nałożenia produktu zastosuj aplikator ułatwiający nanoszenie dressingu na opony Meguiar’s Tire Dressing Applicator Pad.

G7516 Endurance Tire Gel

Ultimate Black Tire Coating – powłoka ochronna do opon, która zapewnia głęboki, ciemny połysk, który utrzymuje się ponad miesiąc. Zaawansowane hydrofobowe polimery tworzą wodoodporną powłokę, która chroni przed zużyciem się opon oraz pękaniem.

G16008 Ultimate Black Tire Coating Aerosol

Niezależnie od tego, który produkt Meguiar’s wybierzesz zapewnisz swoim oponom ochronę przed brązowieniem i pękaniem a także nadasz im połysk, który lubisz! Produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym! Zapraszamy! Zobacz także film o produkcie Endurance Tire Gel kliknij tutaj!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0