Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Szybkie i proste polerowanie lakieru z Meguiar’s DA Power System!

Meguiars DA Power System

Maszyna polerska Meguiar’s Dual Action od lat jest narzędziem pracy profesjonalnych detailerów. Wciąż pozostaje najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na czyszczenie, polerowanie i woskowanie samochodu. Idealna, gdy chcesz zainwestować w profesjonalny sprzęt, ale Meguiar’s zauważył rozwijający się trend wśród entuzjastów, którzy sami chcą osiągnąć efekty jak najbardziej zbliżone do profesjonalnych. Rozwiązaniem jest Meguiar’s DA Power System, który działa bardzo podobnie do maszyny DA i może być zastosowany w Twoim domowym garażu poprzez nałożenie nakładki DA Power System na wiertarkę. System DA Power System jest uzupełnieniem luki pomiędzy polerowaniem ręcznym a maszynowym. Dzięki zastosowaniu urzędzania Meguiar’s i wiertarki nawoskujesz swoje auto w 15 minut z dużo lepszym rezultatem niż robiąc to ręcznie.

Meguiars DA Power System

Idealny zestaw do woskowania, polerowania oraz czyszczenia lakieru Nakładka DA Power System pasuje do tradycyjnych wiertarek z obrotami 1200-2500 na minutę. Odpowiednie narzędzie może sprawić ogromną różnicę przy każdej pracy. Nakładka Meguiar’s DA Power System pomoże Ci zaoszczędzić czas, tworząc lepsze efekty oraz ogólnie sprawiając, że doświadczenie będzie bardziej satysfakcjonujące. To unikalne narzędzie zastosowane z tradycyjną wiertarką sprawi, że czyszczenie lakieru, polerowanie i woskowanie będzie szybsze. DA Power System jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny i eliminuje ryzyko uszkodzenia lakieru. Ruch Dual Action jest wykorzystywany w specjalistycznych maszynach dla profesjonalnych detailerów od lat, a teraz i Ty możesz z niego skorzystać w krótkim czasie usuwając oksydacje, zarysowania koliste i rysy w bezpieczny sposób.

Meguiars DA Power System aplikacja politury

Szybko i z łatwością nałóż nakładkę DA Power System na swoją wiertarkę. Przymocuj ją i mocno przykręć. Trzymaj wiertarkę prostopadle do powierzchni lakieru dla zapewnienia ciągłego kontaktu z lakierem i doskonałego pokrycia. A następnie rozprowadź nakładającymi się na siebie ruchami produkt czyszczący, politurę i wosk, tworząc niesamowity efekt na swoim lakierze.

Meguiars DA Power System sposób uzycia

Ten unikalny system zapewni entuzjastom, którzy uwielbiają dbać o swoje auta wysokiej jakości narzędzie do domowego detailing’u. Niewielki rozmiar narzędzia sprawia, że z łatwością dotrzesz do trudno dostępnych miejsc. Do nakładki DA Power System dostępne są trzy gąbki polerskie.

Ścierna gąbka polerska Soft Buff 4″ Foam Cutting Pad (czerwona) do zastosowania z produktem czyszczącym np. Ultimate Compound do bezpiecznego usuwania oksydacji, odbarwień, lekkich rys czy plam po wodzie.

Polerująca gąbka polerska Soft Buff 4″ Foam Polishing Pad (żółta) do nakładania politury np. Ulimate Polish dla zwiększenia połysku i głębi koloru.

Wykończeniowa gąbka polerska Soft Buff 4″ Foam Finishing Pad (czarna) do nakładania wosku np. Ultimate Wax w celu zabezpieczenia lakieru i zwiększenia blasku oraz lustrzanego odbicia.

Po prostu nałóż nakładkę DA Power System na wiertarkę, zaaplikuj odpowiedni produkt na odpowiednią gąbkę a efekty jakie osiągniesz w dużo krótszym czasie w porównaniu z ręcznym nakładaniem na pewno Cię zaskoczą! Zobacz film jak zastosować Meguiar’s DA Power System kliknij tutaj

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0