Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Reflektory jak nowe dzięki zestawowi Perfect Clarity Headlight Restoration Kit!

oksydacja reflektora

Reflektory w twoim samochodzie są matowe i zżółknięte? Brakuje im przejrzystości? Nie przejmuj się! Właściwie większość współczesnych samochodów jest wyposażona w reflektory z poliwęglanu i narażona na oksydacje tak samo jak lakier. Ciągłe narażenie na działanie promieni UV przyczynia się do pogorszenia ich wyglądu. Meguiar’s ma prosty i skuteczny sposób na odzyskanie ich blasku!

Nasz dwufazowy system renowacji reflektorów Perfect Clarity Headlight Restoration Kit to szybki i łatwy sposób na odświeżenie wyglądu reflektorów w dwóch prostych krokach. Nie tylko usuwa zmatowienia i oksydacje z powierzchni reflektora, ale także zapewnia trwałą ochronę, która trwa nawet do 12 miesięcy. Żaden inny zestaw do renowacji reflektorów nie zapewnia takiej szybkości i łatwości użycia oraz jakości jak Meguiar’s Perfect Clarity Headlight Restoration Kit.

oksydacja reflektora

Krok 1: Wyczyść. Przed użyciem zabezpiecz powierzchnie wokół reflektorów. Nałóż produkt Perfect Clarity Solution na załączoną do zestawu gąbkę czyszczącą. Nakładającymi się na siebie ruchami starannie wyczyść całą powierzchnię reflektora. Nałóż ponownie, jeśli jest taka konieczność. Wytrzyj powierzchnię reflektora czystą ściereczką z mikrofibry w celu sprawdzenia efektu. Powierzchnia reflektora jest odpowiednio wyczyszczona, gdy ma jednolity matowy wygląd.

czyszczenie reflektora

Krok 2: Zabezpiecz. Nałóż powłokę Meguiar’s Perfect Clarity Headlight Coating na całą powierzchnię reflektora i pozostaw do wyschnięcia na 3-5 minut. Następnie nałóż drugą warstwę. Powłoka wyschnie w ciągu 3-5 minut. Pełne utwardzenie następuje w ciągu 24 godzin.

efekt po meguiars perfect clarity headlight restoration kit

Nie wierzysz? Zobacz jak krok po kroku działa nasz zestaw Perfect Clarity Headlight Restoration Kit kliknij tutaj!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0