Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Zarysowania na powierzchni lakieru negatywnie wpływają na wygląd Twojego samochodu? Usuń je za pomocą…

Prawdopodobnie na pierwszy rzut oka po umyciu samochodu myślisz, że Twój lakier jest w dobrym stanie. Ale przyglądając się mu bliżej, szczególnie w słońcu dostrzeżesz wiele zarysowań. Na szczęście Meguiar’s stworzył produkty, które usuwają koliste zarysowania, zadrapania i rysy, a nie tylko je wypełniają!

Większość wosków i politur Meguiar’s wypełni i ukryje drobne zarysowania, jednak efekt będzie tylko tymczasowy i zarysowania pojawią się, gdy politura i wosk znikną. Więc jeśli chcesz na stałe usunąć wszelkie niedoskonałości powierzchni lakieru użyj produktów czyszczących Meguiar’s takich jak Ultimate Compound, Swirl Remover lub Scratch X. Za ich pomocą wyrównasz poziom lakieru i usuniesz uszkodzenia.

Ultimate Compound sposób użycia

Ultimate Compound to produkt o największej sile ścierania z serii dla entuzjastów, który usunie uporczywą oksydację, plamy, odbarwienia po ptasich odchodach i inne uszkodzenia powłoki lakierniczej, tworząc powierzchnię wolną od zadrapań, zmatowień i zarysowań.

Swirl Remover jest delikatniejszym produktem od Ultimate Compound. Usunie drobne ryski, hologramy i koliste zarysowania.

Scratch X jest idealnym produktem do usuwania pojedynczych rys i drobnych zadrapań.

Przed zastosowaniem produktu ściernego upewnij się, że samochód jest starannie umyty i osuszony. Następnie nałóż niewielką ilość produktu np. Ultimate Compound na gąbkę Even Coat Applicator Pad lub Soft Foam Applicator Pad i wcieraj produkt w powierzchnię lakieru okrężnym ruchem z umiarkowanym naciskiem. Im większy nacisk na gąbkę zastosujesz, tym większy poziom ścierania. Produkt Ultimate Compound nie wypełnia rys, tylko podczas wcierania go w powierzchnię lakieru je usuwa. Następnie pozostałości produktu usuń ściereczką z mikrofibry Supreme Shine Microfiber Towel. Oceń powierzchnię ponownie i sprawdź czy zarysowania zostały usunięte. Jeśli nie, nie przejmuj się – po prostu nałóż produkt jeszcze raz na gąbkę i powtórz czynność. Zobacz też film kliknij tutaj

efekt po Ultimate Compound

Wskazówka! Produkty czyszczące usuną nie tylko niedoskonałości lakieru, ale także wcześniej nałożoną warstwę wosku. Pamiętaj więc o nałożeniu wosku w celu zabezpieczenia i ochrony lakieru! Zobacz film o produkcie Ultimate Compound kliknij tutaj!

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0