Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Jak usunąć koliste zarysowania i nadać autu blask

Opublikowany w

Po umyciu samochodu może Ci się wydawać, że lakier Twojego samochodu jest w dobrym stanie, jednak gdy dobrze mu się przyjrzysz (szczególnie w świetle słonecznym) to zauważysz coś co przypomina setki lub tysiące małych rys na każdym panelu.

Zadrapania koliste często są spowodowane codziennym użytkiem, jednak czasami coś tak prostego jak użycie złej rękawicy do mycia lub ręczników może mieć podobny skutek. Jeśli zauważysz takie zadrapania na swoim samochodzie, nie panikuj! Meguiar’s ma na nie idealne rozwiązanie, dzięki któremu lakier twojego auta będzie wyglądał jak nowy.

Zadrapania i rysy koliste to najczęstsze problemy z którymi zmagają się właściciele aut.
Są one jednak o wiele łatwiejsze do usunięcia niż to się wydaje. Wystarczy odpowiedni środek, trochę wiedzy na temat detailingu oraz odpowiednie akcesoria.

Na początek, upewnij się że Twój samochód jest dobrze umyty i wysuszony. Gdy to zrobisz, zastosuj małą ilość produktu na aplikator Even Coat applicator pad i wcieraj go najpierw pionowo a następnie poziomo, dociskając aplikator z umiarkowaną siłą.

Gdy produkt zaczyna się mglić na lakierze, weź czystą mikrofibrę i usuń pozostałości produktu. Obejrzyj powierzchnię aby sprawdzić czy rysy koliste zniknęły. Jeżeli rysy pozostały, po prostu nałóż po raz kolejny produkt na aplikator i wetrzyj w ten sam sposób.

Jeżeli zadrapania i rysy koliste zniknęły, następnym krokiem jest nałożenie politury. Popularnym mitem jest to, że politura usuwa zadrapania i rysy koliste, tak naprawdę jej zadaniem jest odżywienie lakieru olejkami. Dlatego właśnie po każdej polerce musisz nałożyć wosk, który zabezpieczy wypolerowany lakier. Bez wosku politura zmyje się po pierwszym deszczu.


Gdy nałożysz już Ultimate Polish, zabezpiecz go dobrej jakości woskiem. Meguiar’s Ultimate Wax nadaje głęboki, bogaty połysk i jest wyjątkowo trwały przez cały rok.

Po zakończeniu woskowania możesz się zrelaksować i obejrzeć swój samochód wolny od rys.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0