Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Co musisz mieć przy sobie jadąc na zlot?

Zbliża się zlot a Ty chcesz dobrze zaprezentować swój samochód. Jeżeli akurat jest lato to na pewno powinieneś być przygotowany na wiele uciążliwych zabrudzeń takich jak owady, kurz oraz brud drogowy, które mogą osadzać się na lakierze, szybach, felgach i oponach a nawet dostać się do wnętrza. Aby upewnić się, że po dojechaniu na zlot Twój samochód będzie wyglądał idealnie, musisz zabrać ze sobą torbę z niezbędnymi środkami do detailingu. Dzięki temu, po dotarciu zawsze możesz szybko odświeżyć wygląd swojego auta. Tylko jakie środki wybrać?

Intensywne zabrudzenia

Jadąc latem, możesz być pewny że do twojego samochodu przyklei się wiele owadów, w szczególności do przedniego zderzaka, lusterek oraz przedniej szyby. Jeżeli akurat jest gorąco to owady te mogą przylgnąć do powierzchni i stać się bardzo trudne do usunięcia. Świetnym produktem, który można zastosować w tej sytuacji, jest Meguiar’s Heavy Duty Bug & Tar Remover. Jest to pieniący się spray o wydłużonym czasie działania. Można go rozpylić na zabrudzoną powierzchnię i poczekać kilka minut podczas gdy produkt zmiękcza przyklejone owady oraz smołę aby łatwiej było je usunąć. W ten sposób możesz usunąć ciężkie zabrudzenia nie narażając przy tym lakieru ani innych zewnętrznych powierzchni. Aby odpowiednio użyć Heavy Duty Bug & Tar Remover ustaw samochód w cieniu po czym spryskaj wybraną, chłodną powierzchnię i odczekaj 5 minut, po czym przetrzyj ją czystym, wilgotnym ręcznikiem z mikrofibry takim jak Meguiar’s Supreme Shine Microfiber Towel. Po każdym przetarciu odwróć ręcznik na czystą stronę aby nie wcierać w lakier owadów ani innych pozostałości.

Lekkie zabrudzenia

Do powierzchni malowanych, elementów wykończeniowych, chromu oraz kół powinieneś posiadać przy sobie Meguiar’s Ultimate Wash & Wax Anywhere. Jest to świetny sposób na wyczyszczenie lekko oraz średnio zabrudzonych powierzchni bez użycia wody. Ten łatwy do rozsmarowania produkt delikatnie wyczyści lakier bez usuwania polerki ani wosku. Podczas czyszczenia, środek również chroni powierzchnię przed kolistymi zarysowaniami i zadrapaniami. Oprócz tego, produkt ten wzmacnia połysk i zostawia po sobie dodatkową warstwę ochronnego wosku. Przed użyciem upewnij się, że powierzchnia jest chłodna po czym spryskaj ją produktem. Następnie weź czysty, wysokiej jakości ręcznik z mikrofibry, złóż go na ćwiartki i rozetrzyj produkt po powierzchni. Jeżeli na ręczniku zostanie brud lub inne pozostałości, po prostu zmień na czystą stronę aby uniknąć kolistych zarysowań. Weź drugi czysty, suchy ręcznik i wytrzyj całą powierzchnię, po czym zmień na suchą stronę ręcznika i wytrzyj jeszcze raz dla lepszego efektu. Wycieraj kawałek po kawałku i pamiętaj aby co jakiś czas zmieniać stronę ręcznika na suchą i czystą.

Szyby

Nawet jeśli Bug & Tar Remover pozbył się większości zanieczyszczeń z przedniej szyby i innych szklanych powierzchni, zawsze może zostać na nich trochę kurzu lub smug. W takim wypadku użyj świeżego ręcznika Supreme Shine Microfiber Towel oraz Meguiar’s Perfect Clarity Glass Cleaner. Ten wyjątkowy produkt rozprowadza się oraz wyciera bardzo szybko a jednocześnie niesamowicie dokładnie czyści każdą szklaną powierzchnię. Meguiar’s Perfect Clarity Glass Cleaner również chroni szybę przed zamgleniem aby była wyjątkowo przejrzysta przez długi czas. Środek może być używany nawet na przyciemnianych szybach. Dla najlepszych rezultatów i uniknięcia smug, spryskuj szybę gdy jest chłodna i wycieraj pionowo ręcznikiem z mikrofibry. Pamiętaj aby co jakiś czas zmieniać na czystą i suchą stronę ręcznika. Przygotuj drugi, czysty i suchy ręcznik i wytrzyj nim szybę po raz ostatni, tym razem poziomo. Dzięki temu twoja szyba będzie kryształowo czysta.

Wnętrze

Jeśli wewnątrz zauważasz kurz, smugi lub inny rodzaj brudu, idealnym produktem jest Meguiar’s Quik Interior Detailer. Ten spray typu „spryskaj i wytrzyj” jest stworzony do mycia powierzchni wewnątrz Twojego samochodu, zostawiając przy tym delikatną warstwę ochronną. Nasz produkt pozostawi wnętrze twojego samochodu nieskazitelnie czyste. Wystarczy spryskać zabrudzoną powierzchnię, a następnie przetrzeć ją czystym ręcznikiem z mikrofibry. Po wstępnym przetarciu, zmień na czystą stronę ręcznika i dokładnie przetrzyj powierzchnię dla maksymalnego efektu.

Opony

Należy pamiętać, że opony są równie ważne jak reszta elementów. Jeżeli szukasz produktu który wyczyści Twoje opony a jednocześnie będzie je chronić, Meguiar’s Hot Shine Reflect oraz Endurance Tire Gel są produktami dla Ciebie. Te wyjątkowe mieszanki zostały stworzone aby nadać oponom głęboki czarny kolor, który pod właściwym światłem wykazuje się również połyskiem. Upewnij się, że twoje opony są chłodne oraz czyste, po czym spryskaj je z odległości 10-15 cm produktem Hot Shine Reflect, a w przypadku Endurance Tire Gel nałóż go aplikatorem. Zawsze nakładaj jednakową ilość produktu na całej oponie. Oba  ujawnią głęboki, czarny blask opony. Pamiętaj aby zetrzeć nadmiar produktu z opony oraz lakieru.

 

Z tymi produktami możesz komfortowo pojechać na zlot i nie martwić się o to, że twoje auto po drodze ubrudzi się i nie będzie wyglądać perfekcyjnie. Z naszymi produktami łatwo i szybko odświeżysz wygląd swojego samochodu aby móc w pełni cieszyć się każdym wydarzeniem.

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0