Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

5 kroków w pielęgnacji lakieru cz. 5 KONSERWACJA

Konserwacja lakieru z Meguiars

Teraz, gdy Twój samochód jest czysty, lśniący i zabezpieczony przed szkodliwymi czynnikami środowiska wymaga po prostu systematycznej konserwacji w celu utrzymania jak najlepszego wyglądu. Konserwacja to częste usuwanie świeżych zanieczyszczeń zanim przyspoją się lub wnikną w powierzchnię. Jeśli na samochodzie zgromadził się większy kurz lub opad przemysłowy, powinieneś go dokładnie umyć.

Konserwacja lakieru z Meguiars

Produkty takie jak Meguiar’s Quik Detailer, Gold Class Quik Detailer lub Ultimate Quik Detailer zapewniają „śliskość” potrzebną do bezpiecznego usunięcia lekkiego kurzu i odcisków palców bez ryzyka porysowania lakieru. Pamiętaj, żeby użyć wysokiej jakości ściereczki lub ręcznika z mikrofibry. Po prostu spryskaj powierzchnię samochodu produktem i zetrzyj ręcznikiem. Następnie obróć ręcznik na suchą stronę i kontynuuj wycieranie.

Ultimate Quik Wax jest również produktem w sprayu, ale powinien być stosowany po usunięciu lekkich zabrudzeń z powierzchni. Może być stosowany w bezpośrednim słońcu i nie pozostawi śladów na elementach plastikowych. Po prostuj spryskaj nim powierzchnię samochodu, rozprowadź ręcznikiem lub ściereczką z mikrofibry i zetrzyj. Ultimate Quik Wax nie jest zamiennikiem wosku w paście ani w płynie, ale zwiększa połysk. Używaj go po każdym myciu a zapewnisz swojemu samochodowi dodatkową ochronę.

Wskazówka: Jeśli produkt Quik Detailer trudno się wciera oznacza to, że czas na kolejne woskowanie!

Zobacz film 5 kroków w pielęgnacji lakieru z Meguiar’s kliknij tutaj

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0