Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Aktualności
Opublikowany w

Ultimate Wax, czy warto?

Opublikowany w

Jeśli kiedykolwiek porównywałeś ceny wosków Meguiar, zauważyłeś, że Ultimate® Liquid Wax i Ultimate® Paste Wax kosztują niewiele więcej niż inne woski Meguiar. Czy naprawdę warto kupić Ultimate Wax?

Meguiar’s produkuje wiele różnych rodzajów wosków, aby sprostać różnym potrzebom klientów i rynku. Dla osoby, która chce maksymalnego blasku, ochrony i nie ma żadnych wad na lakierze wosk Meguiar’s Ultimate byłby najlepszym produktem w obecnym składzie Meguiar. Nie zawiera w sobie środków czyszczących ani ściernych. Jest sprzedawany jako wosk, ale technicznie jest to w pełni syntetyczny polimer, dzięki temu zapewnia maksymalną ochronę. Polimery sieciują się, tworząc długotrwałą barierę ochronną dla maksymalnej ochrony i trwałości, zapewniając jednocześnie niesamowitą głębię koloru i lustrzany połysk. Ultimate Wax oferuje również technologię hydrofobowego polimeru, który zwiększa napięcie powierzchniowe na lakierze, dzięki czemu uzyskasz niezwykłą hydrofobowość. Pomoże to “zsunąć” wodę z lakieru, co znacznie ułatwi suszenie przy mniejszym wysiłku.

Technologia Thin Film pomaga użytkownikowi w łatwym użytkowaniu i pozwala szybciej wytrzeć nadmiar, nawet jeśli pracujesz w pełnym słońcu. Inną ważną zaletą technologii cienkowarstwowej jest to, że nie otrzymasz białej pozostałości na czarnym lub szarym wykończeniu z resztek wosku, jak w przypadku większości tradycyjnych wosków. Ultimate Liquid Wax i Ultimate Paste Wax są obecnie jedynymi woskami Meguiar’s, które są pakowane i sprzedawane w pudełku zawierającym akcesoria potrzebne do wykonania pracy. Kupując Ultimate Wax otrzymujesz miękki piankowy aplikator woskowy, który pomaga rozprowadzić produkt cienko i równomiernie, oraz wysokiej jakości ręcznik z mikrofibry, aby delikatnie usunąć pozostałości wosku. Jest to fajna funkcja, ponieważ nie musisz wychodzić i kupować tych akcesoriów osobno i nie musisz już zastanawiać się, jakie właściwe akcesoria powinny być używane.

“A co z porównywaniem Ultimate Wax z woskiem Carnauba, takim jak Meguiar’s® Gold Class ™ Carnauba Plus? Gold Class Carnauba Plus to bardzo luksusowa mieszanka karnauba-polimer, która tworzy świetny odblaskowy połysk, a jednocześnie zapewnia mocną, długotrwałą ochronę dla lakieru. W świecie detalicznym toczy się debata, że wosk Carnauba pozostawi cieplejszą głębię połysku, porównując go do polimeru ze względu na naturalną karnaubę. Głębia połysku jest czymś subiektywnym i naprawdę zależy od koloru, z którym pracujesz ,czy też kondycji lakieru. Wtedy wosk Carnauba będzie oferował naprawdę dobrą ochronę, ale nie przetrwa tak długo, jak syntetyczny polimer. Syntetyczne polimery, takie jak Ultimate Wax, wiążą się lepiej I na dłużej. To tak, jakby porównać konwencjonalny olej silnikowy do syntetycznego oleju silnikowego; konwencjonalny olej silnikowy dobrze radzi sobie ze smarowaniem części silnika, a syntetyczne oleje silnikowe wolniej się rozkładają i działają dłużej.

Czy naprawdę warto kupić Ultimate Wax? Płacisz trochę więcej z góry, ale zyskujesz niesamowitą głębię połysku, produkt dłużej trwający z powodu polimerów, dzięki wysokiej zawartości “beadingu” dla łatwiejszego suszenia. Łatwiej jest również nakładać i usuwać niż tradycyjny wosk, nie będzie plamić elementów wykończeniowych, a akcesoria są dołączone. W końcu, Ultimate Wax ma doskonałą chemię, a także zapewnia wiele dodatkowych korzyści w porównaniu do innych wosków Meguiar’s.”

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0