Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Szybkie porady
Opublikowany w

Rower umyty i nawoskowany w 5 minut, czy to możliwe?

czyszczenie roweru
Opublikowany w

Z Meguiar’s jak najbardziej tak! Zaczął się już sezon rowerowy. Pewnie każdy z Was posiada rower, ale nie wie jak łatwo i szybko doprowadzić go do czystości po poprzednim sezonie i całej zimie w zakurzonej piwnicy.

Meguiar’s pielęgnuje nie tylko samochody, ale może też w łatwy sposób przywrócić blask rowerom. Idealnym środkiem do tego jest Ultimate Waterless Wash & Wax, który nie tylko przemyje wasz rower, ale także odżywi lakier i zabezpieczy woskiem.

Wyobraź sobie, że umyłeś i nawoskowałeś cały rower zanim jeszcze zdążyłeś wyciągnąć węża ogrodowego z garażu. Nie potrzebujesz bieżącej wody ani wiadra. Po prostu spryskaj każdy element roweru (włącznie z siodełkiem itp.), wytrzyj czystą mikrofibrą i gotowe.

Po użyciu Meguiar’s Waterless Wash&Wax brud, kurz i inne zanieczyszczenia będą w dużej mierze odpychane, dzięki właściwościom hydrofobowym wosku.

[mark style=”text” color=””]Wskazówka: po rowerowych szaleństwach w terenie może być konieczne „tradycyjne” usunięcie błota 🙂[/mark]

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0