Witamy na stronie importera marki Meguiar's!

Bezpłatna dostawa od 149 zł. Promocja trwa do 31/07/2024.

0 zł prowizji na płatności PRZELEWY24. Promocja trwa do 31/07/2024.

Porady dla entuzjastów

Jak efektywnie stosować Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax

Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax jest prostym sposobem na otrzymanie wytrzymałej ochrony lakieru, jaką zapewnia mieszanka SiO2 (ditlenek krzemu) i polimerów, na twoim samochodzie. Otrzymywaliśmy wiele pytań związanych z zastosowaniem tego produktu, więc ten artykuł poprowadzi was krok po kroku. Hybrid Ceramic Wax można używać jako podstawowego wosku, ale my, w firmie Meguiar’s polecamy entuzjastom takim jak Ty, aby używać tego produktu jako dodatkową warstwę na twój ulubiony wosk, a nawet na powłokę ochronną.

Jest kilka różnych sposobów na aplikacje Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax:
Metoda #1 – Wstępna aplikacja / „Warstwa podkładowa”
Metoda #2 – Regularne stosowanie / Woskuj podczas płukania

Pożyczyliśmy cudowną Teslę Model 3 naszego pracownika aby zaprezentować produkt.

Rozpoczęliśmy tradycyjnym myciem używając metody mycia na dwa wiadra. Myjąc pozbywamy się wszystkich luźnych zanieczyszczeń.

Metoda #1 – Wstępna aplikacja / „Warstwa podkładowa”

Używając Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax po raz pierwszy, polecamy przygotować „Warstwę podkładową”. Hybrid Ceramic Wax stosuje się w stylu „woskuj podczas płukania”.
Po zakończeniu dokładnego mycia, ale przed suszeniem, spryskaj wszystkie zewnętrzne powierzchnie Hybrid Ceramic Wax.

Następnie zwyczajnie wysusz pojazd przy użyciu ręczników z mikrofibry, takich jak nasz X2000 Water Magnet Microfiber Drying Towel i gotowe!
Ta metoda pomaga Hybrid Ceramic Wax dostać się do wszystkich mikroskopijnych zakamarków na lakierze i lakierze bezbarwnym. Dzięki tej metodzie możesz być pewny, że Hybrid Ceramic Wax odpowiednio zadziała na powierzchni, tak aby przy każdym następnym użyciu produkt miał równą powłokę do której może przylec.
Hybrid Ceramic Wax uwielbia być warstwowany (co znaczy że może być również łączony z innymi woskami i powłokami ochronnymi)!

Metoda #2 – Wielokrotna aplikacja / Woskuj podczas płukania

Po pierwszej aplikacji Hybrid Ceramic Wax, każde kolejne użycie może być przeprowadzone w stylu „woskuj podczas płukania”, wiele prostszą metodą.
Po dokładnym umyciu auta lecz przed ostatnim płukaniem, spryskaj wszystkie zewnętrzne powierzchnie przy użyciu Hybrid Ceramic Wax.

Następnie spłucz samochód po raz ostatni, płucząc go zawsze rób to z góry na dół. Zalecamy użycie silnego strumienia wody do ostatniego płukania, ponieważ pomaga to rozprowadzić Hybrid Ceramic Wax po całej powierzchni.
Do ostatniego płukania użyj myjki ciśnieniowej lub silnego strumienia wody z węża ogrodowego.

Następnie zwyczajnie wysusz pojazd i gotowe!

Usuwanie smug – wystarczy wilgotny ręcznik lub mgiełka wody – Na poniższym zdjęciu pozwoliliśmy produktowi wyschnąć na powierzchni dla zademonstrowania co może się stać jeżeli nieodpowiednio go użyjesz i pozwolisz mu zaschnąć na powierzchni. Może się to zdarzyć jeśli zostawimy go na powierzchni zbyt długo przed osuszeniem, lub przez używanie produktu w gorący, słoneczny dzień.

Usuwanie – Jeśli Ci się to przydarzy, wystarczy wytrzeć powierzchnię przy użyciu wilgotnego ręcznika z mikrofibry, lub spryskać mgiełką wody a następnie wytrzeć ręcznikiem z mikrofibry.

Mamy nadzieję, że nowy Hybrid Ceramic Wax spodoba Ci się tak bardzo jak nam!
W razie pytań jesteśmy do twojej dyspozycji: info@meguiars.pl lub tel. + 48 63 218 00 11 pn-pt 8-16

ACCOUNT
Lista życzeń
Lista życzeń
Logowanie
Utwórz konto


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do obsługi strony internetowej, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.


KOSZYK 0